Ženský kruh

Láska vědomé ženy

Vědomá žena vypadá jako každá jiná žena, ale navíc také...

...žije v přítomném okamžiku, nevrací se do minulosti, nevyčítá co bylo, nežije jen ze vzpomínek, ale plně vnímá tady a teď, plyne společně s časem, ale zároveň jí čas nijak neomezuje.

...nežije v budoucnosti, neříká si "až ... pak ..." žije teď, a díky tomu může být plně soustředěná, stoprocentní ve všech ohledech.

...není ovládaná svým egem, bolestmi či traumaty.

...neříká "ano" pokud její srdce cítí "ne".

...neztrácí svůj názor jen aby se zalíbila.

...není obětí "zlých" lidí či okolností, se svou situací a svým nastavením dokáže pracovat, aniž by vyžadovala lítost od druhých.

...nebojí se samoty, ale umí ji využít ve svůj prospěch.

...neřeší věk, protože každá etapa jejího života má svůj smysl a jedinečnost.

...necítí se být jakkoli někomu či něčemu zavázaná, uvnitř je nespoutaná, volná, s pocitem svobody může dělat to, co cítí, že chce dělat a jak to chce dělat, co je s ní v dokonalém souladu a co ji utváří takovou jaká je.

...není matkou svému partnerovi.

...je nezranitelná - přijímá situace takové jaké jsou ať už jsou jakkoli příjemné či nepříjemné.

...neočekává, není zklamaná.

...je bezpodmínečně milující - když miluje, miluje naplno a ve své lásce je pevná, nemiluje proto, že by měla, že musí, že se to očekává, ale že sama chce, sama si vybrala a stojí si za svými city, neočekává, jen miluje a je.

...umí prožívat a užívat si přítomnost naplno, je vášnivá, má jiskru, je tvořivá.

...je tolerantní, dávající, pečující, starostlivá, empatická, chápající, podporující, otevřená, okouzlující, ne-vyčítající, ne-trestající, ne-křivdící.

...umí plně prožít radost, umí si říct o to, co chce, umí se zdravě prosadit, umí být tou ženou, která ve svém životě dělá to, co chce a jak chce a sama se sebou je v dokonalé harmonii, stejně jako je v harmonii s lidmi okolo sebe.

...je s mužem, protože ho sama chce, ne že musí.

...je spokojená sama se sebou. V každém okamžiku svého života cítí, co je potřeba udělat a co je správné. Je vždy v jednotě se sebou samou, není nic, co by ji mohlo zranit nebo vyvést z rovnováhy. Je plně naladěná na svou intuici a nechává se jí vždy vést, proto je každé její rozhodnutí vedeno srdcem a naplněno láskou, které jsou ve své podstatě nerozbitné.

...je takovou ženou svému vědomému muži, který ji bude obdivovat, vážit si jí a milovat ji.


Vědomou ženu poznáte velmi rychle, vyzařuje uvolněnost, bezstarostnost, elán, jednoduše energii, kterou chcete taky. Být ženou ve zdravé (čisté) ženské energii je naprosto nepřekonatelný pocit. Čistá ženská energie je zcela nekonfilktní, nemá potřebu bojovat. Právě díky své jemnosti (nikoli manipulaci) a otevřenosti je vědomá žena neodmítnutelá. To, co chce získat je vždy to správné pro všechny, to z čeho mají prospěch druzí i ona. Vědomá žena ví, že to, co chce je zcela v pořádku a má to tak být.

Bezpodmínečná láska ženy je láska, kterou nikdo neodmítne, každému se líbí. Naplňuje nejen okolí, ale především ji samotnou. Bezpodmínečná láska nic neočekává, ale vždy je připravená dát. Dělá radost tam, kde jí je umožněno být, nežádá nic nazpět. Stejně jako vzduch - je.

Žena v ženské energii je pro svého muže stále přitažlivá.

Žena v jiné než ženské energii může vypadat např. takto:

1)

Manipulativní, má strach, dožaduje se jistot za každou cenu, pláče, aby získala co chce, neumí se upřímně radovat, podvědomě odmítá štěstí ve svém životě, chce často lítost od druhých.

2)

Rozhoduje místo muže, určuje pravidla, organizuje, plánuje vše místo muže, říká, co druzí musí dělat, za neuposlechnutí trestá, nezná kompromisy, neuzná chybu, musí sama sebe stále chránit, nepřipouští si nikoho do své blízkosti, bere si zodpovědnost druhých na sebe, je často vyčerpaná.

3)

Často se vzteká, křičí, nebo je naopak izolovaná a straní se, prožívá často bolesti spojené se svou minulostí, cítí se být malou ohroženou "holčičkou", která potřebuje od druhých stále chránit, utěšovat, opečovávat, bojí se sama udělat jakýkoli krok, bojí se zodpovědnosti, bojí se být sama.


Účelem kruhů s tématem Láska vědomé ženy je rozvíjení zdravých hodnot, které každá žena chce ve svém životě mít.

BUĎ TAKOVOU ŽENOU, KTEROU JSI VŽDYCKY CHTĚLA BÝT a přijď si vyzkoušet práci na sobě.

Pro účast na kruhu žádáme o předchozí přihlášení viz níže. Děkujeme.


Přihlášení na nejbližší akci (11.9. 2023 nebo 18.9. 2023)

Ohlasy žen z dalších běhů ženských kruhů:


"Ženské kruhy jsou skvělým prostředkem k setkávání se s úžasnými ženami, které si navzájem sdílí své zážitky, starosti, radosti, předávají si zkušenosti ze života.

V kruhu se cítím absolutně bezpečně, mohu být sama sebou, nikdo mě neodsuzuje za mé myšlenky, názory a postoje. Naopak mi je skupina stejně smýšlejících žen podporou, pokud řeším nepříjemnou záležitost. Pomáhají mi být upřímná, otevřeně mluvit o tom, co mě tíží nebo trápí. V tomto kruhu se nebojím vyjádřit své obavy, nebo pojmenovat svůj strach.

Jana v rámci vedení kruhu střídá různé metody, při kterých se mohou otevřít pomyslné dveře do neznáma, ovšem díky jejímu citlivému přístupu je tato cesta vždy dobrodružstvím za poznáním své duše a zlepšením svého života.

Jsem velmi ráda, že jsem se o kruzích dozvěděla a určitě bych je doporučila každé ženě, která chce objevovat sama sebe, učit se novým věcem, poznávat a rozvíjet svou ženskou energii ukrytou v každé z nás."

"(L.)"

"Ženské kruhy jsou pro mě podporou, kde můžu sdílet své nitro s pochopením a přijetím. Z každého setkání si odnáším nové poznatky a uvědomění pomocí technik, které děláme. Díky různému věkovému složení můžu naslouchat životním zkušenostem ostatních žen, které jsou pro mě také velmi důležité."

"(J.)"

První ohlasy z ženského kruhu:

"Milá Janičko,

chtěla jsem se zmínit k proběhlému setkání, že se mi to moc líbilo, že jsem se cítila neuvěřitelně nabuzená, s dobrou náladou a energeticky posilněná. V myšlenkách jsem se vracela k proběhlým situacím v kruhu a hlavně jsem měla neuvěřitelnou chuť na sobě vnitřně pracovat a tvořit. Docela mě překvapila ta síla energie, kterou jsem v sobě cítila. Nebudu se tu rozepisovat a zdržovat Tě. Pořídila jsem si dneska zápisník a mám chuť si zapisovat.

Byla jsem ráda, že jsem si také ustála svoji touhu na toto setkání jít i přes kamarádčino nenápadné odrazování, že to nepotřebuji....., že se mohu se svým ženstvím spojit jinak atd. Můj pocit spokojenosti na dušičce mi ukázal, že jsem slyšela správně svoji intuici, což zase o něco posilnilo moje sebevědomí.

Takže, jako dar z nebes ke mně přišlo toto pravidelné setkávání, které vedeš TY. Děkuji velmi za Tvou přítomnost v mém Světě a věřím, že mi Kruhy žen přinesou to, co potřebuji v sobě dočistit a doladit v souvislosti s danou tematikou a hlavně mě to moc baví, až se tomu sama divím. Asi cítím, že "tudy" vede bezpečná cesta Domů, protože jsem byla ještě nedávno nějak ztracená.

Já jsem šťastná, že tyto kruhy mohu navštěvovat!!"

"(H.)"

"Líbí se mi síla skupinové dynamiky a to, že každá jsme jiná a přitom máme něco společné, můžeme se jedna od druhé učit a rozvíjet se vzájemně. Líbí se mi, že se doptáváš u každé z nás a snažíš se nás rozvíjet každou individuálně-když jsme dostali každá úkol na čem pracovat. Atmosféra mi přišla otevřená, úvodní kolečko "Vítej" je podle mě důležité pro bezpečnou a uvolněnou atmosféru a aby se každá mohla cítit příjimána. Technika obejmutí mi přijde silná a nosná, pro mě by teď byla. Já osobně si potřebuju tyto techniky zkoušet a učit se z chyb, vyhovuje mi tento způsob práce a velmi si ho cením.

Děkuji Ti za Tvou práci."

"(L.)"

"Ahoj Jani,

moc děkuju za možnost přijít minulou středu na setkání. Bylo to milé, zajímavé, poučné a posilující setkání. Líbilo se mi pozorovat, jak každá z nás je jiná a každá z nás jinak vyzařuje svoje ženství, má jiné sny a představy a bojuje s jinými překážkami, ale přitom všechny máme jeden stejný cíl - abychom byly spokojené a šťastné my i naši blízcí.

Od chvíle, kdy jsme se rozešly, řeším svůj "domácí úkol" a přemýšlení o něm mě baví a pomáhá mi vidět spoustu věcí jinak. Těším se na další podobná obohacující setkání a přeji Tobě i všem ostatním poklidný a pohodový adventní čas."

"(I.)"

"Dobré ráno Jani,

Já mám pocity moc hezké. Vřelé bylo už Tvé přivítání a úvodní slovo - hned jsem věděla, že jsem tam správně a že mě mé vyšší vedení k Tobě dobře zavedlo. Moc krásný byl ten rituál přijetí v kruhu. Cítila jsem se velmi dobře, až mě to dojalo, když došlo k propojení očí, úsměv, štěstí. Cítila jsem vřelé přijetí do kruhu a to pro mě bylo důležité. Zároveň jsem cítila energii kruhu, jak se čím dál tím více uvolňovalo napětí a rostla naše společná síla, pak přišlo teplo a klid. Mám z toho krásný a silný zážitek. Líbilo se mi moc pozorovat, jak jsme každá úplně jiná a na tom si uvědomit, že kolik je na světě žen, tolik je příběhů, ale zároveň když sloupeme ty slupky zkušeností, přesvědčení a programů a nahlédneme do duše a do naší podstaty, rozdíly zmizí a zůstane jen láska. Když se posílal první předmět, tak jsem si říkala: "Co asi řeknu?" A hned na to se ozvalo: "Nepřemýšlej, nech to být". Když mi padl předmět do ruky, tak jsem to opravdu cítila a věděla. To se mi líbilo moc - toužím po rozvíjení intuice a napojení se na vnitřní ženu.

Děkuji moc a těším se na příště. Přeji Ti krásné dny."

"(K.)"

"Středeční setkání chápu jako vkročení do něčeho neznámého, co mě láká zkusit. Moje snaha vzkřísit svoje ženství už trvá nějakou dobu a já zkouším, cokoli se namane, jak se k němu dostat. To první setkání pro mě bylo zahřívacím kolem a už se těším, co bude dál. Každopádně jsem z něj odjížděla hezky vyladěná. Druhý den jsem cítila, jak jsem víc sama v sobě a jak se pozoruji. Jak vnímám pocity, kterých bych si předtím ani nevšímala a trvá to doteď.

A co bych vzkázala druhým ženám...? Jsem hledačka sebe sama, štěstí, rovnováhy... a na té cestě se cítím moc hezky, i když-a vlastně právě proto- překonávám stud, posuzování a strachy. Věřím, že kdo hledá, najde.

Přeju Ti krásný večer a i ostatní dny a těším se na shledání."

"(M.)"