Reference

"Po dalším životním kopanci jsem věděla, že musím ve svém životě něco razantně změnit a začít na sobě pracovat. Ale také mi bylo jasné, že to sama nezvládnu, že budu potřebovat pomoc. Proto jsem vyhledala paní Tichou. Absolutně nelituji, neskutečně mi pomohla se znovubudováním zdravého sebevědomí a také pochopit, jak minulost a některé věci ovlivnily můj život a chování. Nedokážu ani popsat, jak skvělé bylo po sezeních setřást ze sebe ty balvany a cítit se konečně volně. Tímto bych ji chtěla moc poděkovat. Je těžké rozebírat svoje pocity a život, ale výsledky stojí za to! Moc děkuji. ❤"

(Ivana, Tachov) 


"Než jsem přišla na kraniosakrální rezonanci, měla jsem velké psychické problémy. Už po prvním setkání se mi ulevilo a moje problémy a strachy začaly postupně ustupovat. I když ještě nemám úplně vyhráno, cítím, že kraniosakrální terapie a propojení s Janou byl správný krok. Líbí se mi, že Jana nikomu nic nenutí a nechává na každém, ať se rozhodne. Zároveň je velmi laskavá a chápavá. Doporučuji všemi deseti!"

(Veronika, personalistka)  


"Na první sezení mě přivedly moje strachy, ataky a vůbec má nemilá životní situace a zoufalost z ní. Uběhly necelé 2 roky a dnes na to celé nahlížím jinak. Jo, bolelo to, ale byla to jedna z nejlepších "věcí", kterou jsem měla prožít. Změnila mi život. Život se mi začal obracet k lepšímu v podstatě po 2-3 sezení, což jsem vnímala v tu dobu jako zázrak.Teorií, jak být šťastná, jsem za celý svůj život posbírala dost, ale až s Jani, to celé dávám do praxe. Naučení Techniky přijímání, (kterou vás ve škole pravděpodobně nenaučí) a práce s emocemi, vnímám jako klíčové a taky mě to moc baví :) Navštěvovala jsem od dětství různé léčitele, kde jsem pouze seděla a čekala, že to někdo odmaká za mě, a proto mi je celý tento koncept sympatický, Jana Vám ukáže techniky, nasměruje a Vy, jste ten, kdo má moc změnit naprosto cokoli!
Závěrem, Jani je člověk s obrovskou empatií, velkým srdcem a je nápomocná komukoli, kdo přijde s dobrým záměrem a otevřen změně. Možná si nejednou popláčete, někdy Vám rozebírané téma nebude možná dávat smysl, ale rozum hoďte za hlavu... vzpomenete si, jakmile Váš problém zmizne a nebo rovnou zapomenete, že jste vůbec nějaký problém měli - toho jsem byla také sama svědkem.
Kranio-sakrální terapie je takový bonus, který si na sezeních mohu dopřát. Nejen, že se člověk dostane do příjemné relaxace, ale vždy odcházím domů s širokým, mnohdy hlasitým, úsměvem :)) a v plné síle.
Jaké obrovské díky patří této ženě, lze těžko slovy vyjádřit :)"

 
(S vděčností Peťa, podnikatelka)


Dobrý den, sezení u Vás má výsledky - jsem těhotná v 8.týdnu. Vše je v pořádku. Děkuji za pomoc. 

(V., budoucí maminka)


"K Janě jsem začala chodit, před několika lety se svými psychosomatickými potížemi. Ty jsme vyřešili velice rychle, a od té doby se můj sebeuzdravovací proces rozjel na plné obrátky. Jana má velký dar vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém si člověk nedokáže lhát. Je to místo, kde dokážete s odstupem a s láskou prožít a pochopit příčiny svých trápení. Nenechte se však zmýlit jejím vzezřením mladé éterické víly! Jejím dalším darem je ukázat vám, v čem je jádro pudla a pak jemně, ale vytrvale na to místo ukazovat tak dlouho, dokud jej neuvidíte. Opravdu neuvidíte. Její tichá vytrvalost v sobě nese sílu, jenž nelze obejít, či ohnout podle svého. Znovu a znovu se bude jemně vracet k jádru věci, dokud to místo nepřijmete, a pak vám pomůže ho vyléčit. Její intuice, která ji radí, jak moc na vás má být přísná, se u mě vždy osvědčila. Její sezení není žádné posezeníčko, na jejím cvičení se tvrdě maká, ale s láskou a přesnou mírou toho, co jste schopni zvládnout a přijmout.

Velmi sympatické je, že vám ukáže řadu praktických cvičení a domácích úkolů, díky nimž můžete sami pracovat na svém uzdravení, a postupně se od ní osamostatnit a začít, řešit své neduhy sám, máte-li dost odvahy. To myslím víc, než co jiného svědčí o opravdovosti jejich úmyslů."

(Marie, historik umění)


"Kdysi jsem si žila ve své "bublině". Byla jsem věčně vystresovaná, všichni a všechno mě štvalo a těch pozitivních chvil jsem ve svém životě měla opravdu málo. Myslela jsem si, že to tak prostě je a má to tak každý. Jsem dodnes moc ráda, že jsem se rozhodla to změnit. Ale ne měnit všechno kolem sebe, ale změnit sebe, svůj přístup k ostatním a hlavně k sobě. Vystoupila jsem ze své "bubliny" a s úžasem a vděčností sleduji, jak se vše mění. Rozumím si s dětmi, manžel je více pozorný a vychází mi vstříc, vztahy s blízkými se uklidnily a pročistily a já jsem začala dělat práci, která mě neuvěřitelně baví a naplňuje. Děkuji sama sobě, že jsem udělala ten nelehký krok a objednala se na terapii k Janě."

(Zuzka, podnikatelka)


"Před rokem a půl jsem hledala terapeuta, který by mi pomohl v těžké životní situaci. Rozhodla jsem se pro Janu a za tohle rozhodnutí jsem sama sobě pak mnohokrát děkovala. Jana je laskavá a empatická bytost, která vás provede zákoutími duše, mysli a emocí. Zcela přirozeně a jemně dokáže člověka dovést k hlubokému sebepoznání a pochopení souvislostí. Ve chvílích, kdy je člověku těžko a svět se zdá temný, dokáže Jana rozsvítit světlo naděje. Sezení mi velmi pomohla získat ztracenou životní rovnováhu a chuť do života, zpracovat zážitky čerstvé i dávno minulé, které jsem původně považovala za vyřešené. Přála bych si, aby každý, kdo má trápení, mohl dostat takovou péči, jakou nabízí Jana. Jani, slovem nedokážu vyjádřit, jak moc jsem vděčná za Váš čas, Vaše postřehy a Váš vnitřní klid... Mockrát děkuji, že jste."

(Anežka)


"Milá paní Tichá, často na Vás myslím, že jsem slíbila napsat a nějak nezbýval čas. A proč? Daří se dobře. Vše funguje, a když člověk nemá problémy, řeší spoustu jiných "důležitějších" věcí. Je s podivem, co dokázala dvě sezení u Vás. Netvrdím, že je to pořád růžové, ale daří se problémové situace zvládat s nadhledem a je jich nějak méně. Moc děkuji za Váš čas."

(Jana, kantorka)


"V životě jsem již poznala hodně cest, které slouží k léčbě - k pomoci lidským bytostem jak po fyzické, tak i psychické stránce, ať už jsou to léčitelé, různé jiné kurzy, spousty zasvěcení do různých energií, která slibují, že se právě touto cestou člověk může vyléčit ze svých bolestí a strastí. Ale jako třešnička na dortu, na mé cestě poznání těchto různých technik pomoci, na mě zapůsobila Tvá úžasná práce s klienty, ve které jsi zářivou Hvězdou. Chvála je zde opravdu na místě, píši to, jak to cítím. A zase, pravdivost mého vnímání potvrdili lidičky, které jsem za Tebou poslala a stále posílám a kterým jsi změnila život. Jsem za to neuvěřitelně vděčná. Děkuji velmi za Tvou přítomnost v mém Světě."

(Hanka, účetní)


"Vážená paní Tichá, chtěla by jsem vám moc poděkovat za pomoc, kterou jste mé rodině poskytla. Těžko vyjádřit slovy vděk za podporu, profesionální a také lidský přístup, za podržení a postrčení z toho pomysleného dna, na kterém jsem se ocitla z důvodu těžké životní situace. Váš vždy pozitivní náboj, pravdivá odpověď na otázky, které mne trápily, a ukázání směru další cesty, výrazně pomohli k tomu, že jsem zpět získala pevnou půdu pod nohama, ztracenou sebedůvěru a v neposlední řadě i chuť do života. Přeji vám ještě mnoho zachráněných duší a také štěstí v osobním i profesionálním životě."

(Lenka)


"Měl jsem "problémy". Cítil se nesvůj. Hledal se. Hledal cestu z osobní krize. Pak jsem našel terapeutku Janu Tichou, která mi nejen že pomohla tu cestu z oněch pocitů najít, ale zároveň pomáhá se po té cestě dostávat dále a ještě dále. Každé sezení, na které jsem poslední více než rok chodil, bylo a je pro můj život přínosem a impulsem k hlubšímu každodennímu zamyšlení. Slečnu Janu mohu jen a jen doporučit."

(Filip, vděčný a spokojený)


"Chtěl bych zde moc poděkovat paní Ing. Tiché za výjimečný přístup, vědomosti a umění pracovat s druhými lidmi. Jako majitel firmy v oblasti sportu absolvuji každý den obrovské množství schůzek a poznal jsem, jak obtížné je v dnešním světě potkat člověka, který se Vám skutečně snaží pomoci. Zkrácené sezení na 50 minut, neustálé sledování hodin atd. s tím se tu opravdu nepotkáte. Místo toho se setkáte se skutečnou osobností ve své profesi. Úžasný přístup a vědomosti v různých zákoutích lidské mysli mě ohromily a jsem moc šťastný za to, že jsem dokázal díky paní Ing. Tiché vyřešit svůj problém, ale ještě více jsem rád za to, že v dnešní době ještě existují lidé, kteří svoji "práci" neberou jen jako prostředek k vydělávání peněz, ale berou ji jako poslání dávat obrovskou hodnotu druhým při cestě za jejich snem a šťastným životem."

(Lukáš, podnikatel)


"K paní Janě Tiché jsem se dostala ve chvílích, kdy už jsem nevěděla co dál. Mé nepříliš hezké dětství mě začalo víc a víc poznamenávat a komplikovat mi život. Měla jsem problémy ve vztahu, se sebedůvěrou a s lidmi okolo sebe. Měla jsem pocit, že se mi nic nedaří. Prošla jsem už mnoha sezeními s psychology, ty mou situaci v mnoha případech ještě více zhoršili. Koučování bylo jiné. Mohla jsem začít jednat. Paní Jana mi dala nadhled a možnosti. Díky ní se můj život změnil a stále mění. Za to jsem jí neuvěřitelně vděčná!"

(Míša, studentka)


"Několik let jsem se potýkala s úzkostmi, panickými stavy a různými strachy. Negativní energie okolo jsem do sebe nasávala jako houba. Měla jsem málo energie, mé staré koníčky mě nebavily. Už jsem myslela, že to tak bude do konce života. Pak jsem začala navštěvovat slečnu Tichou. Teprve tehdy mi došlo, že se vším se dá něco dělat. Chce to spolehlivého a zkušeného průvodce, kterým slečna Tichá bezesporu je. Svojí empatií a velice příjemným přístupem si získá důvěru, která je v tomto případě velice důležitá. Mí nejbližší poznali změny již po druhém sezení, aniž by věděli, že nějaké absolvuji. Nyní jsem sebevědomější, nedělá mi problém vyjádřit vlastní názor jasně a bez emocí. Neřeším, co nemusím a dokonce jsem oprášila své staré koníčky a s radostí se jim věnuji."

(Velice vděčná klientka z Plzně)


"Změny jsem pociťovala po prvním sezení, jsem klidnější a uvolněnější, také mám mnohem lepší vztah s matkou. Myslím si, že každý člověk je velice originální a pokaždé to chce zvolit trochu jiný postup. Záleží na osobnosti člověka a na tom jakou potřebujeme udělat práci s jeho psychikou. Na toto téma by se dalo mluvit nekonečno let a napsat tisíce článků. Myslím, že paní Tichá jde správnou cestou, má úžasnou znalost lidské psychiky a podvědomí. Jde svojí cestou. Jsem si jistá, že dokáže pomoct spoustě lidem."

(Vendy, studentka)


"Paní Tichá je báječný člověk s citlivým přistupem k lidské duši. Chtěla jsem větší sebevědomí a mám ho. Ale není to tak, že vše přijde zadarmo a samo. Musíte taky sami chtít. Pracovat na sobě, makat, mít se rádi, vážit si sama sebe. Zjistila jsem, že žijeme v zajetých vzorcích chování z minulosti a že dřívější zážitky v nás vyvolávají různé emoce. Ty negativní emoce nás ovládají a vytvářejí blok. Skvělé je, že ten blok se dá odstranit. A paní Tichá o tom ví hodně. Nebojím se vstoupit do dveří, nebojím se promluvit na poradě, umím srozumitelně vyjádřit vše, co si přeji. Pokud se mi něco nelíbí, dokážu se ozvat nebo udělat změnu. Díky za vše."

(Martina, referentka)


"Paní Tichou jsem nejdřív oslovila formou webového poradenství, protože mi chvíli trvalo, než jsem našla odvahu k osobnímu setkání. Následně jsem se však odhodlala a od prvního setkání musím říct, že toto své rozhodnutí nikdy nebudu litovat. Získala si mě svou vstřícností, empatií a pochopením. Během pár sezení jsem s její pomocí nalezla ztracenou vnitřní rovnováhu, díky které nyní zvládám své osobní problémy řešit, aniž bych propadala depresi a bezmoci. Paní Tichá mi pomohla zvýšit sebevědomí a dodala mi jistotu potřebnou pro řešení mých problémů tak, aby nadále negativně neovlivňovaly můj život. Pokud budu v budoucnu opět potřebovat odbornou radu, již vím, na koho se obrátit a určitě jí mohu jen doporučit i dalším, kteří dosud váhají."

(Lucia, administrativní pracovnice)


"V rámci svých životních cílů jsem velmi ambiciózní, a tak mi záleží na tom, aby byla práce na jejich realizaci co nejefektivnější. Protože koučink jde velmi do hloubky a otevírá možnosti dosud skryté, je pro mě důležité spolupracovat s koučem, kterému mohu věřit, je to profesionál ve svém oboru a dá mi to nejlepší. Jana je opravdu odborník s komplexním přístupem, který zohledňuje veškeré aspekty dané problematiky a nic neopomene. S Janou jsem si přišla na spoustu věcí, které jsem ani netušila, že objevím a které měly zásadní vliv na to, na čem mi opravdu záleží. Díky spolupráci s Janou jsem zaznamenala výrazné pozitivní změny nejen v osobním, ale i v pracovním životě. Pokud chcete kouče, který je schopen rozpoznat to, co skutečně potřebujete, Janu vám mohu jen a jen doporučit."

(Hanka, podnikatelka v oblasti lidských zdrojů)


"Chodila jsem k paní Tiché na terapii po rozchodu s přítelem. Moc mi to pomohlo, určitě jsem rozchod díky sezením překonala dříve. Díky profesionálnímu přístupu teprapeutky a jejímu objektivnímu pochopení celé situace jsem opravdu pochopila a uvědomila si mnoho věcí, ve kterých se člověk jinak sám laicky nevyzná a jsou pro něj matoucí. Celý rozchod jsem proto lépe a dříve pochopila, rychleji se vyrovnala se situací a naučila se otevřít novým možnostem. Jana Tichá je velmi milá, naslouchavá a chápavá, každé sezení s ní bylo v mé těžké situaci velmi příjemné a uklidňující."

(Michaela, úřednice)


"Jana, vzhledem k jejímu věku, na mě zprvu působila jako holka, která chce pomáhat ostatním, ale chybí jí trochu víc zkušeností, a tak jsem neočekával příliš. Když jsme si ale sedli a začali "povídat", rychle jsem si k ní vybudoval důvěru a bylo jasné, že ta nezkušená holka je pryč a že přede mnou sedí zkušený terapeut a kouč, který se dovede velice jemně a snadno pohybovat v situacích. Dávám palec nahoru, protože vím, že dokáže stejně dobře pomoci i někomu dalšímu."

(Ondra, kouč a grafik)


"Při prvním setkání s touto na pohled mladou slečnou mi hned došlo, že má za sebou neskutečný životní příběh a na svůj věk má rozhodně co člověku nabídnout. Její přístup je naprosto profesionální. Dokáže Vás nenásilnou formou provést Vaším životem a ukázat věci, které Vás doposud ani nenapadly. Ukáže Vám s neskutečnou citlivostí takové souvislosti, které Vám možná i "vyrazí" dech. Najednou si sami uvědomíte, kde jste udělali chybu a co by mělo být jinak, abyste se opět cítili šťastni a naplněni. Měl jsem tu báječnou příležitost si pod jejím vedením vyzkoušet jak psychoterapii, tak i koučování a popravdě nemůžu najít nic, co bych mohl její technice vytknout. Je to člověk na svém místě, který Vám chce pomoci a ulevit od Vašich starostí a trápení."

(Petr, projektant)