Koučování

Koučování je jako cestovat kolem světa s neomezeným rozpočtem - v každém dalším městě vnímáte, poznáváte a prožíváte něco jiného a nového než den předtím a cítíte se vnitřně obohaceni
o jedinečnou zkušenost.

V koučinku také není nic nemožné a na každou situaci existuje ideální řešení. Každé sezení je jiné, každé vás obohatí a nasměruje dál.

Kouč je průvodce, který se vás zeptá, kam chcete jít a provede vás vším, co budete chtít vidět. Pomůže vám odstranit vnitřní bariéry (strachy, nejistoty, negativní přesvedčení, vzorce..), posunout dosavadní hranice dál
a při tom naplnit cíle a nacházet plnější zdraví, vnitřní klid a rovnováhu. Prací kouče je také naslouchat, zajímat se, podporovat a společně procházet místy a situacemi, která jsou v dané chvíli nejvíce žádoucí. 

Kouč pomáhá "dostat z lidí to nejlepší".

Průběh sezení

Většinou první setkání trvá déle v důsledku předání více informací z vaši i mé stran (až 2h).
Jsou pojmenovány oblasti, které chcete změnit.
Otevřeme první zvolené téma více do hloubky a při něm již začínáme kompletně pracovat, i se všemi technikami, otevíráme souvislosti nutné k pochopení toho, co se vám děje a proč, a dále v případě zájmu jsou předány tipy či způsoby, jak "pracovat" i doma, a tím celý proces změny přirozeně zrychlit.

Během prvních 2-3 sezení se vzájemně poznáváme. Já vás a vy mě i mé způsoby práce.

Počet návštěv je odvozen od hloubky a rozsáhlosti jednoho konkrétního tématu, příp. dalších s tím spojených, tzn. může být jedno nebo více setkání. Ale v každém setkání "odloupneme" vrstvu či vrstvy, které postupně vedou k odstranění obtíží.

Ve stejném duchu (vrstva po vrstvě) pracuji i během kraniosakrálního ošetření, kdy velící jednotkou je tělo. :-)

Objednejte se

Vyplňte následující údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.