Koučování

Koučování je jako cestovat kolem světa s neomezeným rozpočtem - v každém dalším městě vnímáte, poznáváte a prožíváte něco jiného a nového než den předtím a cítíte se vnitřně obohaceni
o jedinečnou zkušenost.

V koučinku také není nic nemožné a na každou situaci existuje ideální řešení. Každé sezení je jiné, každé vás obohatí a nasměruje dál.

Kouč je průvodce, který se Vás zeptá, kam chcete jít a provede vás vším, co budete chtít vidět. Pomůže Vám odstranit vnitřní bariéry (strachy), posunout dosavadní hranice dál a při tom naplnit cíle a nacházet vnitřní klid a rovnováhu. Prací kouče není radit, mentorovat či řídit, ale naslouchat, zajímat se, podporovat a společně procházet místy a situacemi, která jsou v dané chvíli nejvíce žádoucí. 

Kouč pomáhá "dostat z lidí to nejlepší"

Průběh sezení

Na prvním osobním setkání vás blíže seznámím s pojmem koučink, jakým způsobem se s ním pracuje, k čemu ho lze dále využívat a jak vám dokáže konkrétně ve vaší situaci pomoci. Setkání je doplněno názornou ukázkou. V případě zájmu o další spolupráci budou společně vybrána konkrétní témata, na kterých budeme během následujících schůzek společně pracovat.

Na druhém a dalších sezeních budeme již řešit konkrétní téma a hledat nejrychlejší a nejefektivnější řešení.

Počet návštěv je odvozen od hloubky a rozsáhlosti jednoho konkrétního tématu, příp. dalších s tím spojených, tzn. může být jedno nebo více setkání.

Objednejte se

Vyplňte následující údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.