Transformační koučování - poradenská psychologie - regresní terapie - meditace - online poradenství - konzultace

  • Co konkrétně chcete změnit a jak to po změně má vypadat?

  • Opravdu chcete a věříte, že to dokážete změnit, i když prozatím nevíte jak, nebo o sobě pochybujete?

.

Na cestu za hledáním "jak cílů dosáhnout" se můžete vydat sami nebo v doprovodu společníka (kouče, poradce, parťáka, atp.).


Ve své mnohaleté praxi využívám kombinace několika nástrojů, které s úspěchem využilo již několik set klientů a které mně osobně přinesly vždy perfektní výsledky. Považuji je proto za nejúčinnější komplexní systém v rámci osobního (i firemního) růstu.

Pokud se rozhodnete, že chcete svůj život změnit, ráda vám pomůžu hledat tu vaši pravou a jedinečnou cestu. Mým cílem je nacházet s lidmi trvalé řešení jejich aktuálního nežádoucího stavu a měnit ho na takový, jaký si přejí. Takové řešení, které vystihuje samotnou podstatu problému a pomáhá budovat život bez vnitřních bariér a zbytečných omezení a pochybností.

Vždy pomáhám odbourávat vnitřní nedostatky tak, aby se lidé dále nebáli dělat to, co je baví a co je naplňuje, aby sebrali odvahu a šli do akce, aby dosahovali perfektních výkonů a využívali svůj přirozený talent, aby dokázali být samostatní a nikoli závislí, aby si dokázali vážit sami sebe.

Neexistuje problém, který by neměl řešení.

Existují jednoduché principy, kterých když se budeme držet, vytvoříme si svět z pozitivních zrcadel, kde se budeme cítit dobře. To nejlepší v životě je jednoduché a prosté, proto to funguje a rozumí tomu každý.

Pomáhám nalézt řešení tam, kde jiným dochází nápady.

Prioritou je vaše spokojenost. Samozřejmostí je osobní přístup, vysoká pečlivost a diskrétnost. 


E-book zdarma

Proč by měl mít každý svého kouče


Dárkový poukaz

Darujte svým blízkým dárkový poukaz. Je vhodným dárkem v kteroukoliv roční dobu.


Rezervace sezení