Meditace v (pomalém) pohybu

Meditace v (pomalém) pohybu

Lidé se mne během sezení často ptají, co pro své zdraví, pro sebe, mohou ještě v rámci svého volného času udělat, když mají chuť podpořit své tělo i mysl jinak, a běžně dostupné kurzy či techniky jim nevyhovují. 

Doporučuji obvykle to, co dělám já sama, abych si nastartovala den v radosti, bez bolesti zad, udržela si dostatek energie do doby než jdu spát... Systém této práce jsem nazvala "meditace v (pomalém) pohybu", protože plně vystihuje to, oč běží.
     Na kurzu, který jsem k této tématice připravila, představím základní techniky (kurz č.1), které mi okamžitě pomohly v počátcích, když jsem už od rána vyhlížela večer až budu moct jít zase spát a alespoň na chvíli si odpočinu. Věnuji se tomuto cvičení hlavně ráno, ale lze jej praktikovat kdykoli, když máte čas. Věnujete tolik času, kolik zrovna máte, a nepotřebujete k tomu nic, jen sebe a trochu životního prostoru. (Mimochodem, lze takto cvičit i s dětmi, když byste zvažovali argument typu - děti mě nenechají :D . Často se i přidají).

Technika je aplikovatelná na jakékoli období v životě, které právě prožíváte. Je jedno kolik vám je. Pohyby nejsou nikterak náročné - plně se vám přizpůsobí. Lze využívat celé tělo nebo i jen některé jeho části, podle možností, jak vám dovolí. 

Na pokročilém kurzu (kurz č.2) představím hlubší techniky, kterými lze meditaci v pohybu značně obohatit.

Techniku používám na zpracování složitých situací, náročných emocí, které se právě vyskytnou nebo jsou i chronické. Odstranila jsem si bolesti zad, různé strachy, celkově jsem odlehčila duši i tělu jednoznačně prokazatelným pocitem. Posiluji si tímto také svůj vnitřní klid, pocit jistoty.

Metodika je jednoduchá, snadno pochopitelná, smysluplná, s nekonečnými možnostmi, jak ji rozvíjet. Základem je pohyb a dech, chcete-li, lze přidat i zvuk. 

Pro zájemce mohu připravit pravidelná setkávání, kdy bychom spolu "tančili" ve skupině, kde se záměr a vysoké vibrace ještě umocňují.

Taktéž lze sestavit i meditaci v pohybu pro páry. Zde má technika naprosto jiný rozměr a možnosti. 

Tato práce na sobě je hluboká, pečlivá, poctivá, s vysokou návykovostí, dlouhodobá.

Cena kurzu je 4000.-/os. Termín základního kurzu pro jednotlivce 28.10. 2023 v čase 9.-13.h.
Pokročilý kurz  bude upřesněn.
Záloha 1000,-Kč za každý kurz.

  
Termín pro páry bude upřesněn v případě naplnění kapacity.

Cena za pravidelná setkávání v délce 1-2 hodin je 500,-/os., termín bude upřesněn při naplnění kapacity. Podmínkou je absolvování základního kurzu.

Do formuláře níže mi prosím napište o jakou formu meditací v pohybu byste měli zájem /zda kurz pro jednotlivce, po páry nebo pravidelná setkávání/. Kapacita je omezena. Místo konání bude upřesněno dle počtu zájemců.


Chci se přihlásit