Vědomé rodičovství

RESPEKTUJÍCÍ PŘÍSTUP

Pravidelná setkávání rodičů, kteří mají (stále ještě) "odlišný" přístup ve výchově svých dětí a v životním stylu. Je to přístup, který není vždy jednoduchý a někdy i dlouhodobě náročný, ale vnitřně dává hluboký smysl a člověk ví, že to za to stojí.

Uvědomujete-li si, že máte na své děti větší vliv než si lidé/rodiče uvědomovali dříve a snažíte se s tím aktivně něco dělat? Možná jste se někdy setkali s weby typu Nevychova.cz, Dovychovat.cz, Jimejinak.cz a jim podobné. Hledáte odpovědi na otázky, které je těžké najít a vyžadují praxi. 
     Témata jako kontaktní rodičovství, upřímné a vědomé vztahy s dětmi a okolím bez masek, raná emoční výchova, "jiná" strava, odlišný přístup ke vzdělání, ke zdravotnictví, jak to vše zvládat, udržet si u toho co nejklidnější mysl, atd. jsou primárním cílem těchto setkání. A dobrá zpráva je, že lidí, kteří to ví, je stále více.

Pokud hledáte podobně smýšlející rodiče, sdílení zkušeností, osobní podporu, rady, tipy, osobní rozvoj k tématu i lehce mimo něj, pak jsou tato setkání pro vás.

Na setkáváních, která budou probíhat v kruhu, budeme postupně otevírat témata tak, aby vyhovovala všem, kteří se v daném dni sejdou, aby byl přínos maximální. 

Setkání probíhají 1x za 4 týdny od 16.30 v úterý na 2 hodiny. Cena za osobu 400,-Kč ideálně hotově na místě, či přes QR kód. Kapacita je omezená. Komorní prostředí shledávám stále jako více žádoucí než hromadné akce.
Pokud to rodinná situace umožňuje, mohou samozřejmě chodit i oba rodiče z jedné rodiny. Setkávání probíhají bez dětí, byť jsou jedním z cílů právě ony, ale je to čas pro nás pro rodiče, a ten je také velmi důležitý.

Plánovaný začátek 12.9.2023, adresa: Partyzánská 12, Plzeň

Registrace na setkání je možné uskutečnit níže pomocí formuláře. Ozvu se zpět s potvrzením úspěšné registrace. 

Chci se přihlásit